YASAL KULLANIM BİLGİLENDİRME METMİ

Sayın ziyaretçi,

 1. Siteyi kullanmaya başlamadan önce bu formda belirtilen hususları okuyup anladığınız kabul edilecektir.

 2. İYMMO Akademik Portal sitemizde kullanılan dokümanlar orjinal kaynağından çeşitli program ve uzman kişilerin katkısıyla HTML formatına dönüştürülerek sizlere sunulmuştur.

  Bu dokümanların orjinallerini pdf formatında belgenin ilk sayfa başında yada sonunda ya da içindekiler sütunundan erişilerek bulunup kullanabilirsiniz.

  Tüm titizlikli çalışmalarımıza rağmen dönüşen dokümanlarda bazı düzensizlikler ve hatalar oluşmuş olabilir. Bunlar tarafımıza bildirildiğinde hızlıca düzeltilecektir.

  Ayrıca bu tür hatalardan dolayı istanbul yeminli mali müşavirler odası ve çalışanları ve görevlendirdiği yüklenici firma ve çalışanları sorumlu tutulamaz.

 3. Site'de yayınlanan belgelerin telif ve yayın hakları konusundaki hususlar belge içinde belirtilmiş olmakla birlikte;

  Tüm haklar saklıdır. Bu yayınların hiçbir bölümü, yazarların, ilgili kurumların ve istanbul yeminli mali müşavirler odası'nın önceden yazılı izni olmaksızın mekanik olarak, fotokopi yoluyla veya herhangi bir şekilde çoğaltılamaz. Eserin bazı bölümleri veya paragrafları, sadece araştırma veya özel çalışmalar amacıyla, yazarlara atıfta bulunarak kullanılabilir.